ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


  אחזקת בניין בהרצליה

  חברת ניקיון בהרצליה

  פרויקטים למגורים ובניינים רבים נבנים באופן תדיר. כחלק מהבנייה, מוצעים לקהל הרחב פרויקטים יוקרתיים, המספקים איכות בנייה ועיצוב ברמה גבוהה מאוד לצד המיקום ושירותים נוספים. לכן, בניינים רבים עושים שימוש בחברות ניקיון שמטרתן לדאוג לכלל התחזוקה והניקיון השוטף של הבניין כך שהדיירים יוכלו להנות מבניין נקי ותקין. חברת ניקיון בהרצליה מציעה איש ניקיון קבוע אשר מספר שירותי ניקיון שוטפים כמו טאטוא ושטיפה, שאיבה, ניקוי חלונות ועוד. עדיה אחזקות היא בחרה המספקת שירותי ניקיון למגוון בניינים ותחומים. החברה מספקת שירות איכותי, אמין, מקצועי וזמין תוך שמירה על יחס אישי עם הלקוחות.

  היגיינה במשרד

  חברת ניקיון בהרצליה תדאג לכל מערך הניקיון של המשרד. שמירה על ההיגיינה במשרד חשובה מאוד שכן מלבד שמירה על תנאים נוחים ונעימים היא שומרת על בריאותם של העובדים. סביבה לא נקייה מייצרת חיידקים, וירוסים ועשויה גם למשוך אליה מקקים או חיות אחרות שאינן רצויות. חברת ניקיון בהרצליה תסייע לכם לשמור על ניקיון המשרד- המסדרון, המטבחון והשירותים ובכך לשמור על בריאות העובדים, למנוע החסרת ימי עבודה ואף תביעות עתידיות בגין מחלות או מצבים בריאותיים.

  גמישות וזמינות

  עולם התעסוקה של היום הוא עולם מהיר, עמוס ומאתגר. עובדים רבים נדרשים לריכוז ולהפרעות מינימליות על מנת לתפקד בצורה אידיאלית. לכן, משרדים רבים בוחרים בחברות ניקיון מקצועיות שישמרו על סביבה נקייה עבור העובדים. חבת ניקון בהרצליה שולחת איש ניקיון מטעמה המשויך באופן קבוע אל אותו משרד או ארגון והוא מבקר באופן יומיומי בארגון. מסיבה זו, חשוב לבחור בחברת ניקיון אשר נותנת שירות אישי ומעסיקה עובדי ניקיון מנוסים ומקצועיים.  כל משרד או חברה מתנהלת בזמנים אחרים ובצורות עבודה שונות ולכן גם חשוב לוודא כי חברת הניקיון בעלת גמישות בזמנים שכן לעיתים יש צורך בניקיון לאחר שעות העבודה על מנת לא להפריע לעובדים או ניקיון בוקר מוקדם בטרם הם מגיעים.

  עדיה אחזקות היא חברה לשירותי ניקיון למגוון תחומים, משרדים, עסקם קטנים וגדולים וגם אחזקה וניקיון בנייני מגורים. החברה מספקת יחס אישי עבור לקוחותיה, גמישות, ניסיון וזמינות.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   בין לקוחותינו

   שאלות ותשובות

   היכן אתם נותנים שירות?

   החברה פועלת בכל אזור המרכז, מנתניה ועד רחובות, באזור השפלה, השרון וכן גם בירושלים.

   אילו שירותים אתם נותנים?

   אנו מעניקים שירותי ניקיון שוטף, הכוללים איש או אשת ניקיון צמודה אשר יבצעו שטיפת רצפה, כלים, טאטוא, ניקוי וחיטוי חדרי שירותים, החלפת פחי אשפה, ניקיון חלונות ושולחנות.

   חברת עדיה מספקת שרותי גיוס עובדים למגוון שירותים במשק.

   עם איזה עסקים אתם עובדים?

   אנו עובדים עם עסקים גדולים וקטנים כאחד, חברות גדולות ומשרדים קטנים, מפעלים, חדרי כושר, מרפאות פרטיות, וכן גם בנייני מגורים.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
   ×

   שיחת ווטסאפ