ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  חברת ניקיון בבני ברק

  חברת ניקוי משרדים בבני ברק

  העיר בני ברק ידועה במתחמי משרדים חדשים, מטופחים ומודרניים. המיקום המרכזי של העיר בני ברק והקרבה אל דרכי התחבורה הראשיות הופך אותה ליעד אטרקטיבי בעבור עסקים מכל הסוגים. חברות הניקיון שפועלות בעיקר מספקות שירותים לכל סוגי המשרדים (קטנים וגדולים) עם דגש על משרדי הייטק, עריכת דין, התחום הפיננסי, מוקדי שירות ומתחמי יוקרה. 

  אם אתם מחפשים כעת חברת ניקיון בבני ברק, התייעצו עם נציגי חברת עדיה אחזקות ותקבלו מענה מדויק לכל שאלה. צוותי הניקיון של חברת עדיה אחזקות מקפידים לבצע את עבודתם בקפידה ולהשאיר את המשרד מבריק מניקיון. חומרי הניקיון נבחרים בקפידה וטכניקות העבודה נבחרות בהתאם לאריחים או לחיפוי הקירות. 

   

  טיפים שימושיים למשרד נקי בבני ברק

  המשרד הנקי ביותר לא יראה מטופח ללא סדר וארגון. כדאי לוודא שיש במשרד מספיק שטחי אחסון ולא להחזיק בו חפצים מיותרים. את הניירת נאחסן במגירות, את הציוד המשרדי בארונות ואת ציוד התקשורת המיותר במחסן. הנחו את העובדים שלא להעמיס את שולחנות העבודה בחפצים אישיים. בסוף כל יום עבודה על השולחנות להיות מסודרים, ריקים מניירת ונקיים. 

  ניקוי קבוע של החלונות חיוני לשמירה על משרד נקי. הברקה של הזכוכיות יוצרת מראה מטופח ומרשים. אם יש אצלכם במשרד חלונות גדולים שדורשים ניקוי מורכב כדאי לבחור מראש חברת ניקיון בבני ברק שמסוגלת לעמוד במשימה. 

  ניקיון של רצפת המשרד הכרחי גם כן למראה מטופח ונקי. אם יש אצלכם שטיחים מקיר לקיר יש לתאם ניקוי עם שואב אבק אחת לשבוע. רצפת פרקט אפשר לנקות באופן יומיומי או לפי צורך באמצעות מגב וסחבה לחה. נציגי חברת הניקיון יודעים לבחור נכון בשמפו להסרת כתמים משטיחים ובתכשירי ניקוי שמתאימים לרצפת פרקט. 

  חברת ניקיון בבני ברק לניקוי המטבח

  אחד האזורים הרגישים ביותר להצטברות של לכלוך וחיידקים הוא המטבח. העובדים מבקרים במטבח מספר פעמים בכל יום ובאופן טבעי משאירים אחריהם לכלוך. בהתאם למספר העובדים והצטברות הלכלוך נקבע כמה פעמים בשבוע יגיע אליכם הצוות. ניקוי המטבח יכלול שטיפת רצפה, ריקון פחים, ניקוי שולחנות ועמדת קפה, קרצוף של הכיור, ניקוי של המיקרוגל, ניקוי אבק ובהתאם לצורך גם ניקוי של המקרר. שימוש בחומרי ניקוי ייעודיים בעבור מטבחים מבטיח הסרת כתמים ללא פגיעה במשטחים. 

   

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   בין לקוחותינו

   שאלות ותשובות

   היכן אתם נותנים שירות?

   החברה פועלת בכל אזור המרכז, מנתניה ועד רחובות, באזור השפלה, השרון וכן גם בירושלים.

   אילו שירותים אתם נותנים?

   אנו מעניקים שירותי ניקיון שוטף, הכוללים איש או אשת ניקיון צמודה אשר יבצעו שטיפת רצפה, כלים, טאטוא, ניקוי וחיטוי חדרי שירותים, החלפת פחי אשפה, ניקיון חלונות ושולחנות.

   חברת עדיה מספקת שרותי גיוס עובדים למגוון שירותים במשק.

   עם איזה עסקים אתם עובדים?

   אנו עובדים עם עסקים גדולים וקטנים כאחד, חברות גדולות ומשרדים קטנים, מפעלים, חדרי כושר, מרפאות פרטיות, וכן גם בנייני מגורים.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל