ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  חברת ניקיון בשרון

  חברת ניקיון באיזור השרון

  מחפשים חברת ניקיון בשרון שמסוגלת להגיע אליכם במהרה ולבצע את כל עבודות הניקיון הדרושות למשרד? חברת עדיה אחזקות היא הבחירה של המשרדים המובילים במתחמי המשרדים החדשים. השירות ניתן בערים הגדולות של אזור השרון. הצוות של עדיה אחזקות מגיע בכל יום אל מתחמי המשרדים בדיוק בזמן ומבצע את עבודות הניקיון בהתאם להסכם. שירותי הניקיון הבסיסיים כוללים ריקון פחים, ניקוי עמדות עבודה, ניקוי מטבח, ניקוי שירותים, שטיפת רצפה. השירות אדיב, העבודה מקצועית והמחירים נוחים. 

  חברת ניקיון למשרדים בשרון

  ההחלטה לתאם את הגעת צוות הניקיון בשעות הערב מייעלת את העבודה. במשרדים גדולים שיש בהם תנועה רבה של עובדים ולקוחות נדרש ניקיון יומיומי. על מנת שלא להפריע לשגרת העבודה נוהגות החברות הגדולות לתאם את שירותי הניקיון לשעות הערב. צוות הניקיון מגיע אל המתחם לאחר שרוב העובדים כבר סיימו את יום העבודה ומבצע את העבודה במהרה מבלי להפריע לאיש. 

  כמה פעמים בשבוע כדאי להזמין חברת ניקיון בשרון?

  את תדירות הניקיון במשרד קובעים על פי מספר העובדים, אופי העבודה, גודל המתחם והעדפה אישית. אתם מחליטים האם לבצע במשרד ניקיון יומיומי או להסתפק בניקיון אחת למספר ימים. בכל שלב אתם מוזמנים לפנות אל נציגי חברת הניקיון ולשנות את לוח הזמנים. אם הזמנתם ניקיון אחת לשבוע ואתם שמים לב שהמשרד לא מספיק נקי, ייתכן והפתרון יהיה תיאום שתי עבודות ניקיון בשבוע. 

  דגשים לבחירת חברת ניקיון בשרון

  על חברת ניקיון בשרון או בכל אזור אחר בארץ להיות בראש ובראשונה אמינה. חפשו חברות ניקיון שמציגות המלצות עם העדפה להמלצות מלקוחות וותיקים או מוכרים לכם. כדאי לשוחח עם הגורם הממליץ ולשאול שאלות. דגש נוסף לבחירה חכמה הוא זמינות. חברות הניקיון הטובות באזור השרון נהנות מביקוש גבוה, עליכם לוודא שהחברה אכן זמינה להגיע אליכם במועד המבוקש. אל תתפשרו על פחות מחברת ניקיון שמגיעה תמיד בזמן ופנויה לעבודה בשעות שנוחות לכם. 

  רגע לפני שאתם ממהרים לסכם את המחיר ולחתום על הסכם העבודה חשוב לבדוק מה בדיוק כלול במחיר. אל תשכחו לוודא שחברת הניקיון אחראית על רכישת תכשירי הניקיון והציוד הדרוש. 

   

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   בין לקוחותינו

   שאלות ותשובות

   היכן אתם נותנים שירות?

   החברה פועלת בכל אזור המרכז, מנתניה ועד רחובות, באזור השפלה, השרון וכן גם בירושלים.

   אילו שירותים אתם נותנים?

   אנו מעניקים שירותי ניקיון שוטף, הכוללים איש או אשת ניקיון צמודה אשר יבצעו שטיפת רצפה, כלים, טאטוא, ניקוי וחיטוי חדרי שירותים, החלפת פחי אשפה, ניקיון חלונות ושולחנות.

   חברת עדיה מספקת שרותי גיוס עובדים למגוון שירותים במשק.

   עם איזה עסקים אתם עובדים?

   אנו עובדים עם עסקים גדולים וקטנים כאחד, חברות גדולות ומשרדים קטנים, מפעלים, חדרי כושר, מרפאות פרטיות, וכן גם בנייני מגורים.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל