ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


  חברת ניקיון למפעלים

  סביבת ייצור נקייה

  מפעלים, בעיקר אלו המייצרים מזון לקהל הרחב נדרשים לשמור על ניקיון סביבת העבודה. המזון המיוצר במפעל, נשלח אל רשתות השיווק השונות בכמויות רבות, שם הוא נגיש לציבור הרחב לצריכתו. ייצור מזון דורש התעסקות עדינה ונקייה על מנת לדאוג שלא ייכנסו חומרים מזיקים, מסוכנים או רעילים אליו אשר יכולים לסכן את בריאותו של הצרכן. לכן, נדרשת שמירה גבוהה על היגיינת וניקיון המפעלים- הן בשטח הייצור עצמו והן בסביבה הרחוקה יותר בה העובדים שוהים. העובדים הם אלו אשר מפעלים את המכונות, בודקים את איכותו של המזון במידת הצורך וכן מסתובבים לצד פסי היצור ולכן הם יכולים להוות סכנת לכלוך וזיהום. אם למשל, סביבת המטבחון המיועד לעובדים או השירותים אינם נקיים מספיק, גם שמירה על היגיינה אישית עשוי להיות לא מספיק ולהעביר מחלות, חיידקים ועוד. לכן, ניקיון מפעלים חשוב הן עבור העובדים והן עבור המוצרים המיוצרים בהם. יתרה מכך, סביבת עבודה נקייה משפיעה על נוחות העובדים בשטח המפעל, מעבירה את תחושת האכפתיות של המנהלים מהעובדים ושל המנהלים ממקום העבודה. עבודה בסביבה נקייה משפיעה גם על התפיסה של העובד ממקום העבודה לטובה.

  שירותי ניקיון למפעלים

  מפעלים, גדולים כקטנים, נדרשים לייצור סחורה באופן שוטף. ייצור המוצרים היא מהות העבודה והם אלו המייצרים את ההכנסה הכלכלית עבור המפעל. סביבת עבודה נקייה חשובה ונדרשת במפעלים- הן אם בעבור העובדים והן אם בעבור המוצר אותו מייצרים בפעל, כמו מזון. מפעלים רבים בוחרים לשמור על ניקיון המפעל וסביבת העבודה באמצעות שירותי ניקיון למפעלים. בחירה בשירותי ניקיון אלו מאפשרת לבעלי המפעל ולעובדים להתרכז במהות העבודה עצמה, כלומר ייצור המוצרים, ולשים את הטיפול בניקיון המפעל בכל המשתמע מכך בידי חברה המתמחה בתחום. שירותי ניקיון למפעלים מתאים עבור סביבת העבודה הספציפית הזו, מאפשרת ניקיון שוטף ואחזקה שוטפת באמצעות אנשי מקצוע טובים ומתאימים לכך. בנוסף, שכירה אנשי הניקיון, טיפול במשכורותיהם, במציאת מחליפים בהתאם לצורך ואספקת חומרי הניקיון נעשית על ידי שירותי הניקיון. כך, המפעלים עומדים בתקני ההיגיינה ויכולים להתרכז בעבודה באופן רגוע ובראש שקט יותר.

  עדיה אחזקות היא חברת המתמחה במתן שירותי ניקיון עבור מגוון רחב של עסקים, קטנים כגדולים. החברה מספקת שירות איכותי, מקצועי, זמין ואישי עבור כל קהל לקוחותיה. למידע נוסף על חברת ניקיון צרו קשר.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   בין לקוחותינו

   שאלות ותשובות

   היכן אתם נותנים שירות?

   החברה פועלת בכל אזור המרכז, מנתניה ועד רחובות, באזור השפלה, השרון וכן גם בירושלים.

   אילו שירותים אתם נותנים?

   אנו מעניקים שירותי ניקיון שוטף, הכוללים איש או אשת ניקיון צמודה אשר יבצעו שטיפת רצפה, כלים, טאטוא, ניקוי וחיטוי חדרי שירותים, החלפת פחי אשפה, ניקיון חלונות ושולחנות.

   חברת עדיה מספקת שרותי גיוס עובדים למגוון שירותים במשק.

   עם איזה עסקים אתם עובדים?

   אנו עובדים עם עסקים גדולים וקטנים כאחד, חברות גדולות ומשרדים קטנים, מפעלים, חדרי כושר, מרפאות פרטיות, וכן גם בנייני מגורים.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
   ×

   שיחת ווטסאפ