ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


  חברת ניקיון משרדים תל אביב

  חברה לניקוי משרדים בתל אביב

  עבודת ניקיון משרדים היא הרבה יותר מעוד עבודת ניקיון ביתית. בכדי לתת מענה מדויק ללקוחות עסקיים, על חברת ניקיון משרדים תל אביב להכיר היטב את המאפיינים של העבודה המשרדית. חברת עדיה אחזקות מספקת שירותי ניקיון באופן קבוע ללקוחות עסקיים. החברה מבצעת עבודות ניקיון במשרדי הייטק, עריכת דין, בנקים, רשויות ועוד. צוות מקצועי ומיומן מבצע את כל עבודות הניקיון הדרושים תוך שימוש בתכשירים איכותיים וציוד חדיש, עמידה בזמנים והקפדה על מענה סבלני ואדיב. 

  מתי צריך לנקות משרד בתל אביב?

  ניקוי משרדים נדרש באופן יומיומי או שבועי בהתאם להיקף הפעילות של המשרד. במשרדים שמאופיינים בתנועה רבה נדרשת עבודת ניקיון יומיומית ואף דו יומית. היום כאשר אפשר להזמין חברת ניקיון משרדים תל אביב גם בשעות הבוקר וגם בשעות הערב, אין סיבה שהמשרד שלכם לא יהיה נקי ומסודר בכל שעה. המראה החיצוני של המשרד משפיע על תפוקת העבודה, האווירה והתדמית. אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להיתפס עם משרד מלוכלך בכל שעה. 

  הכנות לקראת הגעת חברת הניקיון

  אלא אם קבלתם הנחיות מיוחדות מחברת הניקיון לא נדרשת כל היערכות שלכם לקראת הגעת צוות הניקיון. חברת הניקיון אחראית לספק את תכשירי הניקיון ואת הציוד הדרוש. לקראת עבודת ניקוי ספציפית שכוללת שאיבת שטיחים או ניקוי אבק ממדפי האחסון הגבוהים תקבלו הודעה מוקדמת. עבודות ניקיון מרעישות כמו שאיבת שטיחים כדאי לתאם לשעות אחר הצהריים או הערב. 

  חברת ניקיון משרדים תל אביב – השיטה המבריקה

  הסוד למשרד מבריק מניקיון הוא ניקוי מקיף ויסודי. החברות שרואות בניקיון מקצוע לכל דבר מקפידות לנקות גם את האזורים הנסתרים. צוות הניקיון יסיר אבק גם מהחלק העליון של הארון, האזור שמאחורי המחשב ושאר חללים קטנים בהם מצטבר לכלוך. 

  כמה עולה להזמין ניקיון משרדים?

  מחירים של עבודות ניקיון משרדים נקבעים בהתאם להיקף העבודה, רשימת השירותים הכלולים והמוניטין של החברה. מחיר משתלם הוא כזה שכולל את כל שירותי הניקיון הדרושים לכם יחד עם חומרי ניקוי וציוד. תבחרו במחיר הוגן שמעיד על חברת ניקיון אמינה ומקצועית. אתם מוזמנים לחייג כבר עכשיו לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם. 

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   בין לקוחותינו

   שאלות ותשובות

   היכן אתם נותנים שירות?

   החברה פועלת בכל אזור המרכז, מנתניה ועד רחובות, באזור השפלה, השרון וכן גם בירושלים.

   אילו שירותים אתם נותנים?

   אנו מעניקים שירותי ניקיון שוטף, הכוללים איש או אשת ניקיון צמודה אשר יבצעו שטיפת רצפה, כלים, טאטוא, ניקוי וחיטוי חדרי שירותים, החלפת פחי אשפה, ניקיון חלונות ושולחנות.

   חברת עדיה מספקת שרותי גיוס עובדים למגוון שירותים במשק.

   עם איזה עסקים אתם עובדים?

   אנו עובדים עם עסקים גדולים וקטנים כאחד, חברות גדולות ומשרדים קטנים, מפעלים, חדרי כושר, מרפאות פרטיות, וכן גם בנייני מגורים.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
   ×

   שיחת ווטסאפ