ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


  מחפשים חברה לניקוי המשרד שלכם?

  אנו חברת ניקיון משרדים, לקחנו לנו למטרה להבטיח סביבה נעימה, נקייה וריחנית לעובדים והלקוחות במשרדים.

  בשיטות הניקיון שלנו אנו דואגים שעובדי המשרד ירגישו שהם נמצאים רוב שעות היום בסביבת עבודה נעימה להם אשר יש בה את אלמנט הבטיחות הבריאותי שכה חשוב.

  הניקיון המקצועי של חברת ניקיון משרדים שלנו עומד בסטנדרטים גבוהים, אנו משאירים אחרינו משרד שתהיו גאים בניקיונו עם שובל ריח נעים של בריאות וניקיון.

  לקוחות אשר יכנסו למשרדיכם יקבלו מידית את הרושם הראשוני שזהו מקום שנעים להגיע אליו, שלהנהלה אכפת מסביבת העבודה שבה הם שוהים רוב שעות היום ושהמקום מנוהל בצורה רצינית ואכפתית.

  היתרונות

  חברת ניקיון המשרדים שלנו מודעת לעובדה שמקום העבודה שלכם הוא ביתכם השני ולכן אנו מייחסים חשיבות רבה לרמת השרות אותו נספק בניקיון משרדיכם.

  חומרי הניקיון בהם אנו משתמשים הינם באיכות גבוהה שעבדו בדיקה מוקפדת שאינם מזיקים לבריאות או לציוד.

  אנו דואגים להדרכה מקדימה של כוח העבודה שלנו ומוודאים שהם נוהגים בגישה אדיבה ומנומסת. עובדינו גאים לעבוד בחברתנו עקב מעקב ודאגה אחרי כל עובד ועובדת לפי צרכיהם.

  עובדי המשרד מרגישים בנוח במקום עבודתם כאשר אינם צריכים לעסוק במטלות הניקיון ומקבלים כל בקר משרד נקי ומצוחצח למשעי. גם אם עובדיכם ינקו את המקום, הם לא יוכלו לעשות זאת באופן מקצועי, כמו שאנו יודעים.

  חברת ניקיון משרדים דואגת שלעובדיכם יהיה יותר זמן פנוי לעבוד בענייני המשרד ולא להתעסק עם עבודות הניקיון.

  הלקוחות הנכנסים למשרדיכם מקבלים רושם ראשוני חשוב של ניקיון ריחני ואסתטיקה ומיד הדבר משפיע על רצונם להמשיך להגיע למקום ולעשות עסקים אתכם, בעלי המשרדים.

  רמת הניקיון

  שירות חברת ניקיון משרדים שלנו כולל שרות המכסה את כל המשרדים, מן המסד ועד הטפחות. אנו מנקים את הרצפות, מפנים אשפה, מנקים אבק, מנקים חלונות, מנקים ומחטאים חדרי שירותים, ניקוי מטבחון ועוד רבות

  תדירות הניקיון נקבעת לפי הסכם בין החברה להנהלת המשרדים.

  סיכום

  חברת ניקיון משרדים שלנו היא חברה בעלת ותק ומקצועיות לאורך שנים. אנו דואגים לעובדי ניקיון ולחומרי הניקוי למשרדיכם ומוודאים ביצוע על ידי ביקורים מזדמנים.

  בליווי צמוד ואכפתיות אנו נדאג שתרגישו במשרדיכם כמו בביתכם השני וללקוחות שלכם יהיה נעים לשוב אליכם.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   בין לקוחותינו

   שאלות ותשובות

   היכן אתם נותנים שירות?

   החברה פועלת בכל אזור המרכז, מנתניה ועד רחובות, באזור השפלה, השרון וכן גם בירושלים.

   אילו שירותים אתם נותנים?

   אנו מעניקים שירותי ניקיון שוטף, הכוללים איש או אשת ניקיון צמודה אשר יבצעו שטיפת רצפה, כלים, טאטוא, ניקוי וחיטוי חדרי שירותים, החלפת פחי אשפה, ניקיון חלונות ושולחנות.

   חברת עדיה מספקת שרותי גיוס עובדים למגוון שירותים במשק.

   עם איזה עסקים אתם עובדים?

   אנו עובדים עם עסקים גדולים וקטנים כאחד, חברות גדולות ומשרדים קטנים, מפעלים, חדרי כושר, מרפאות פרטיות, וכן גם בנייני מגורים.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
   ×

   שיחת ווטסאפ