ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


  ניהול ואחזקת מבנים

  ניהול, אחזקה וניקיון של בניינים שרובם רבי קומות הם כבר עסק לא פשוט ואין ביכולתו וניסיונו המקצועי של ועד הבית לקיים את כל הדרישות.

  הבניינים הגדולים של מגורים ומשרדים דורשים כיום ניהול ואחזקה שונים ממה שהיה נהוג בעבר. ועד בית התנדבותי בבניין מעל ארבע קומות כבר אינו מתאים לצרכי ניהול הבניין ויתקשה מאד לעמוד בדרישות ניהול ואחזקה.

  לשם כך יש לשכור את שרותיה של חברה אמינה, מנוסה ומקצועית בתחום.

  כל מבנה חייב לספק לדייריו ניהול ואחזקה אחראיים, מסודרים ויעילים על מנת ליצור לדייר את סביבת הנוחות המקסימלית.

  כדי שבניין יתנהל ויתוחזק באופן מקצועי להנאת דייריו, יש צורך לבחור חברה המתמחה בתחום.

  נכס מכל סוג שהוא, בין אם בניין מגורים או בניין משרדים, דורש ניהול באיכות גבוהה. החברה אחראית לספק את כל הנדרש בכדי לשמר את המבנה במצב תקין ונקי. החל מתיקון ואחזקה של המערכות הפשוטות כמו תאורה ועד למערכות מתקדמות של משאבות ומאגרי מים וגנרטורים. באחריות חברת הניהול והאחזקה לקיים למערכות מתקדמות אלה בדיקות תקופתיות למניעת תקלות.

  חברת ניהול ואחזקת מבנים צריכה לדאוג לבטיחות במבנה ודייריו ולכן באחריותה בדיקה ותחזוקה של מערכות כמו כיבוי אש, גנרטורים ועוד.

  תהליך ניהול ואחזקת בניין מתחלק לכמה שלבים, מהכרות הדדית והסבר מקיף על פעילות חברת ניהול ואחזקת בניינים וממשיך באיתור התקלות הקיימות במבנה, תיקונן והמשך פעילות שוטפת בניהול ואחזקת המבנה.

  חברת ניהול ואחזקת הבניין תדאג לספק את כל דוחות הפעילות והניהול של המבנה בשקיפות מלאה ובאחריות לנוחות מקסימלית של דיירי הבניין.

  חברת ניהול ואחזקת בניינים מנוסה תדע להקדים ולתחזק את המבנה לפני התקלות העלולות לקרות כמו איטום הגג, בדיקת מרזבים, טיפול שוטף במאגר המים…

  חברת ניהול ואחזקת בניינים מנוסה תדע לנהל את המבנה מבחינה כלכלית בצורה יעילה ואף לגרום לחיסכון בהרבה תחומים כמו אספקת עבודה מאנשי מקצוע מנוסים אשר עובדים עם החברה גם בבניינים נוספים שבניהולה. חברה המחזיקה רשימת ספקים מנוסים ומקצועיים יכולה לספק במיידי אנשי מקצוע זמינים לטיפול בבעיה דחופה.

  חברת ניהול ואחזקת מבנים חייבת לספק את פוליסת הביטוח צד ג' הטובה ביותר עבור הדיירים. הביטוח מקנה כיסוי עבור פגיעה עקב מפגע בבניין. מכיוון שחברה היא בעלת ניהול של מספר מבנים, היא תוכל לקבל הנחה משמעותית עם כיסוי נרחב עבור פוליסה כזו.

  נושא חשוב נוסף המנוהל על ידי החברה הוא הניקיון. רוב חברת האחזקה מחזיקות אנשים הדואגים לניקיון המבנים. הן מספקות את כוח האדם ודואגות לספק ציוד וחומרים לניקיון המבנה.

  כאשר מנוהל בניין משרדים או מגורים על ידי חברת ניהול ואחקה, אפשר להיות בטוחים שהבניין מנוהל ומטופל מקצועית בכל התחומים הנדרשים תוך מתן שקט נפשי עצום לדיירי הבניין.

  כאשר המבנה מנוהל היטב על ידי חברת ניהול ואחזקה, הן חברה ששוכרת משרדים במבנה והן דיירי בניין מגורים, הן בעלי המתחם והמנהלים שלו והן בעלי המשרדים, יכולים להתרכז להמשיך לחיות בשקט, ללא דאגות, ולהצליח בניהול העסק שלהם.

  חברת עדיה מומחית בתחום ניהול, אחזקה וניקיון בניינים ומספקת בשקיפות ובאחריות מלאה את כל הנדרש. ומעניקה שקט נפשי לכל לקוחותיה.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   בין לקוחותינו

   שאלות ותשובות

   היכן אתם נותנים שירות?

   החברה פועלת בכל אזור המרכז, מנתניה ועד רחובות, באזור השפלה, השרון וכן גם בירושלים.

   אילו שירותים אתם נותנים?

   אנו מעניקים שירותי ניקיון שוטף, הכוללים איש או אשת ניקיון צמודה אשר יבצעו שטיפת רצפה, כלים, טאטוא, ניקוי וחיטוי חדרי שירותים, החלפת פחי אשפה, ניקיון חלונות ושולחנות.

   חברת עדיה מספקת שרותי גיוס עובדים למגוון שירותים במשק.

   עם איזה עסקים אתם עובדים?

   אנו עובדים עם עסקים גדולים וקטנים כאחד, חברות גדולות ומשרדים קטנים, מפעלים, חדרי כושר, מרפאות פרטיות, וכן גם בנייני מגורים.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
   ×

   שיחת ווטסאפ