ניקיון חדרי מדרגות | ניקיון בניינים

אם בעבר ניקיון חדרי מדרגות ובניינים השתייך לעשירון העליון ולאנשי עסקים, אזי במהלך השנים האחרונות אפשר למצוא אותם אך בבתים משותפים. כיום יותר ויותר דירות מעוניינים לשדרג את מערכת הניהול אשר נמצאת בבניין שלהם ולהתאימה לסטנדרט של המגורים העכשווי.

ניקיון חדרי מדרגות – ועד הבית

חרף העובדה שחברה שמעניקה שירותי ניקיון חדרי מדרגות לבניינים לא מייתרת את התפקידים של ועד הבית, אשר נשאר האחראי לקופת הבית המשותף, הרבה בתים אינם עושים בחירה בשירותים הללו עבור הניהול השוטף של הבניין שלהם. זה כרוך בדאגה של הבאת מישהו חיצוני סמוך לביתם, בשל החשש לתשלום של עלויות מופרכות ובינתיים בבניינים אחרים קיימת הזנחה פושעת בשל אחזקה שאינה מיטבית, אשר מובילה בסופו של דבר לכדי ירידת ערך הדירות שבבניין.

אולי יעניין אותך גם >> ניקיון משרדים ברחובות


הקשר בין ניקיון חדרי מדרגות לניקיון בניינים

כאשר מבצעים בחירה של חברה לשירותי ניקיון בניינים וחדרי מדרגות, יש לוודא מבעוד מאוד איך הדיירים יכולים לתקשר עם החברה ומה הם זמני התגובה שלה עבור טיפול בליקויים. כיום אפשר לתקשר במספר דרכים על מנת לתת פתרון אידיאלי. ברוב החברות ניתן להתקשר במשך עשרים וארבע שעות ביממה במצב של ליקוי חירום, ניתן לפנות באמצעות רשת האינטרנט, לשלוח מייל לחברה ויש לה גם אפליקציה של מובייל עבור כל דייר, כדי שיוכלו לפתוח בקריאה. כאשר פשוט להשיג את החברה הזו, היא תטפל בבעיות בדרך הכי מהירה ותעדכן את הדיירים בגמר הטיפול.

לא רק ניקיון מדרגות

מירב הבניינים בעלי מערכת של תחזוקה שוטפת של מערכות הבניין מתוחכמת אשר פועלת מאחורי הקלעים, במטרה לספק שירותים אלמנטריים לכל הדירות שבבניין, כמו למשל – רובוט חנייה, מים, כיבוי רש, חנייה וחשמל. הרבה דיירים מקבלים אספקה של מים ממשאבות, שכן רוב הבנייה בערים היא במגדל ובבניין גבוה. בדרך כלל הדיירים אינם מתחזקים את המשאבות, אלא ממתינים שייווצר ליקוי ואז הם מוציאים הון תועפות במצב הכי טוב. חברות ניקיון בניינים יודעות כיצד לבצע ביקורת רבעונית ובכך למעשה למנוע ליקויים בעלות הרבה יותר נמוכה. 

ניקיון מדרגות אזורי שירות:

ניקיון חדרי מדרגות ברחובות, ניקיון חדרי מדרגות בירושלים, ניקיון חדרי מדרגות בכפר סבא, ניקיון חדרי מדרגות ברמת השרון, ניקיון חדרי מדרגות בהוד השרון, ניקיון חדרי מדרגות בהרצליה, ניקיון חדרי מדרגות בתל אביב, ניקיון חדרי מדרגות ברמת גן, ניקיון חדרי מדרגות בגבעתיים, ניקיון חדרי מדרגות בפתח תקווה, ניקיון חדרי מדרגות בחולון, ניקיון חדרי מדרגות בראשון לציון, ניקיון חדרי מדרגות בלוד, ניקיון חדרי מדרגות ברמלה, ניקיון חדרי מדרגות באשדוד, ניקיון חדרי מדרגות באשקלון

אם אתם מעוניינים בניקיון חדרי מדרגות בבניין שלכם – אנא פנו אלינו ונחזור בהקדם

סגירת תפריט
דילוג לתוכן