ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ניקיון משרדים בנתניה

  חברה לניקיון משרדים בנתניה

  מתלבטים בין כמה הצעות של חברות ניקיון משרדים בנתניה? לא בטוחים האם ההשקעה בניקיון של המשרד אכן הכרחית? אנו נסביר כאן מדוע שירותי ניקיון למשרד כל חשובים ומדוע אסור לכם להתפשר על פחות מחברת ניקיון אמינה, מקצועית ודייקנית. חברת עדיה אחזקות רואה בניקיון מקצוע לכל דבר. עובדי החברה עוברים הכשרות ונבחרים בקפידה במטרה להעניק ללקוחות של החברה את המענה הטוב ביותר. עם עדיה אחזקות אתם והעובדים שלכם תיהנו לעבוד בסביבה נקייה, ריחנית ומסודרת. 

  מדוע חשוב להזמין ניקיון משרדים בנתניה באופן קבוע?

  אם נדע להקיף את עצמנו בסביבה נקייה ומסודרת נצליח לשפר את כושר הריכוז ואת מצב הרוח. כולנו נעדיף לפתוח את היום במשרד נקי ומסודר. לא נרצה להגיע אל משרד עם פחים עמוסים, שולחנות מאובקים, חדרי שירותים מצחינים ומטבח מטונף. עם חברת ניקיון כמו עדיה אחזקות לכם זה לא יקרה. ניקיון משרדים בנתניה נדרש לשמירה על היגיינה בסיסית, העלאת שביעות הרצון של העובדים והגנה על התדמית העסקית. 

  חברת ניקוי משרדים בנתניה

  סביבה משרדית בה פועלים אנשים רבים בכל יום נוטה להתלכלך בקלות. גם אם העובדים שלכם מקפידים באופן אישי על ניקיון וסדר, המטבח יצבור לכלוך וכך גם חדרי השירותים. ללא שירות קבוע של חברת ניקיון משרדים בנתניה תמצאו את עצמכם במהרה מתמודדים עם תנאים תברואתיים לקויים, נמלים, עכברים, ג'וקים, ריחות לא נעימים ותחלואה. אפילו שכר גבוה לא יגרום לעובדים להישאר בסביבת עבודה כזו ומהר מאוד תמצאו את עצמכם מחפשים אחר עובדים חדשים.

  הפתרון הקל למשרד נקי

  חברות ניקיון משרדים הן הפתרון בו בוחרים כלל העסקים בארץ ובעולם. צוותי ניקיון מקצועיים מבצעים את כל עבודות הניקיון הדרושות בעוד העובדים שלכם נשארים מרוכזים בעבודתם. צוות מקצועי ומנוסה דואג לנקות את המטבח, למלא את מכלי הסבון, להחליף את גלילי הנייר הטואלט בשירותים, לרוקן את הפחים, להבריק את המטבח (כולל כיור, מקרר, מיקרוגל, מכונת קפה), לסדר את עמדות העבודה ועוד. העובדים רואים בדאגה לניקיון המשרד הוכחה לדאגה של המעסיק לרווחתם האישית. הקפדה על ניקיון הכרחית בכל סוגי המשרדים עם דגש על כאלו שמקבלים קהל. 

   

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   בין לקוחותינו

   שאלות ותשובות

   היכן אתם נותנים שירות?

   החברה פועלת בכל אזור המרכז, מנתניה ועד רחובות, באזור השפלה, השרון וכן גם בירושלים.

   אילו שירותים אתם נותנים?

   אנו מעניקים שירותי ניקיון שוטף, הכוללים איש או אשת ניקיון צמודה אשר יבצעו שטיפת רצפה, כלים, טאטוא, ניקוי וחיטוי חדרי שירותים, החלפת פחי אשפה, ניקיון חלונות ושולחנות.

   חברת עדיה מספקת שרותי גיוס עובדים למגוון שירותים במשק.

   עם איזה עסקים אתם עובדים?

   אנו עובדים עם עסקים גדולים וקטנים כאחד, חברות גדולות ומשרדים קטנים, מפעלים, חדרי כושר, מרפאות פרטיות, וכן גם בנייני מגורים.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל