ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ניקיון משרדים בערב

  עבודה משרדית מתבצעת ברובה בשעות היום. מעט מאוד משרדים עובדים בהיקף מלא בשעות הערב או אחר הצהריים. ניקיון משרדים בערב מתבצע ללא הפרעה לשגרת העבודה. חברת עדיה אחזקות מציעה לבעלי משרדים עמוסים אפשרות של ניקיון בשעות הערב. צוות הניקיון מגיע אל המשרד בערב לאחר שרוב העובדים כבר עזבו את העמדות שלהם והעבודה בחדרי הישיבות הסתיימה. עובדי הניקיון של עדיה אחזקות דואגים לרוקן את הפחים, לשטוף את הרצפה, לנקות אבק ולכלוך מעמדות העבודה, להבריק את חדרי השירותים ולקרצף את המטבח. אתם תגיעו בבוקר אל משרד נקי ותתחילו את יום העבודה שלכם באווירה נעימה.

   

  למי כדאי להזמין ניקיון משרדים בערב?

  שירותי ניקיון משרדים בערב מתאימים לבעלי משרדים שמבקשים לשמור על משרד נקי מבלי להבחין בנוכחות של צוות הניקיון. הם פותחים כל יום בסביבת עבודה נקייה וריחנית כאשר אין כל מגע בין צוות העובדים לבין צוות הניקיון. איש הקשר בחברה הוא הגורם היחיד שמתקשר עם חברת הניקיון. 

  ניקיון בערב למשרדי עורכי דין

  קבלת קהל היא חלק בלתי נפרד משגרת העבודה במשרדים של עורכי דין. לקוחות, עמיתים וספקים מגיעים אל המשרד באופן יומיומי. תיאום שירות ניקיון משרדים בערב מחוץ לשעות הפעילות מונע מצב בו עבודת הניקיון מעכבת את העבודה השוטפת. אם נשאל את עורכי הדין וצוות המשרד מה הם מעדיפים – נגלה שרובם יבקשו לתאם את עבודות המשרד מחוץ לשעות הפעילות. 

  ניקיון למשרדי הייטק

  תיאום עבודות ניקיון הופך מאתגר יותר כאשר מדובר בחברת הייטק בה העבודה מתבצעת מסביב לשעון. עובדי ההייטק הצעירים נוהגים להתחיל את יום העבודה שלהם בשעה מאוחרת (10:00 לפחות) ומסיימים אותו בשעת ערב מאוחרת. נתאם ניקיון לשעות הערב או הבוקר לפי העדפה שלכם. עובדי ההייטק אוהבים מאוד קפה ונוהגים לאכול בעמדות העבודה כך שלא תוכלו להרשות לעצמכם לוותר על ניקוי סדיר. 

  חברת עדיה אחזקות מספקת שירותי ניקיון לכל סוגי המשרדים בשעות הבוקר והערב. העבודה מתבצעת תוך הקפדה על רמה גבוהה של גימור, שימוש בתכשירי ניקיון עם תו תקן, עמידה בזמנים ומתן אחריות מלאה לכל עבודה. 

  עבודות ניקיון משרדים בערב

  המשרד הוא המקום בו אנחנו מבלים שעות ארוכות בכל יום. בהתאם נרצה לשהות במתחם נקי ומסודר בו אנחנו מרגישים בנוח. עבודות ניקיון משרדים בערב הן הדרך בה תצליחו לשמור על משרד נקי מבלי לשבש את שגרת העבודה. חברת עדיה אחזקות מבצעת עבודות ניקיון במשרדים עמוסים וגדולים עם עשרות ומאות עובדים. הצוות המקצועי יודע להתאים לכל לקוח חבילת שירותים ולהציע מענה לכל צורכי הניקיון. אם אתם מחפשים חברת ניקיון שאפשר לסמוך עלייה בעיניים עצומות – תקבלו מחברת עדיה אחזקות הצעה משתלמת. 

  איזה ציוד ניקיון נחוץ בכל משרד?

  יש לכם חברת ניקיון מקצועית שמבצעת בעבורכם את כל עבודות הניקיון, אך בכל זאת נמליץ להחזיק בכל משרד ציוד ניקיון בסיסי. כדאי שיהיו לכם מספר גלילים של נייר ניגוב, תרסיס ניקוי עם אפקט חיטוי, סמרטוט לרצפה, מגב ומטאטא. גם אם חברת הניקיון מגיעה אליכם בכל יום בשעות הבוקר או הערב, כדאי שתהיה לכם היכולת להגיב בזמן אמת למצב בו קפה נשפך על הרצפה. חשוב לוודא שציוד הניקיון נגיש בעבור כל העובדים. 

  איך בוחרים חברת ניקיון משרדים בערב?

  עבודות ניקיון משרדים בערב מתבצעות לרוב ללא נוכחות שלכם כך שאתם זקוקים לחברת ניקיון שאפשר לסמוך עליה. אם אתם חוששים נדגיש ששירותי ניקיון בשעות הערב מסופקים במשרדים רבים שמכילים ציוד יוקרתי ומכשור חדיש. נציגי חברת הניקיון נבחרים בקפידה תוך הקפדה על אמינות, שירות אדיב ומסירות.

  בכדי להיות רגועים נמליץ להזמין עבודות ניקיון משרדים בערב בחברות שעומדות בקריטריונים הבאים : אמינות, ניסיון, המלצות וזמינות. ראשית עליכם לשים דגש על אמינות. שימו לב להתנהלות הכולל של החברה עם דגש על עמידה בזמנים. אם צוות הניקיון אינו מגיע בזמן באופן קבוע זו כנראה לא החברה המתאימה בעבורכם. כעת נברר אודות הניסיון של החברה בתחום ונבחר בחברה עם ניסיון עשיר שיודעת לתת מענה מדויק לבעלי משרדים. 

  תיאום עבודות ניקיון משרדים בערב

  הביקוש לעבודות ניקיון בשעות הערב גבוה, כדאי לחתום על הסכם העבודה בהקדם האפשרי. הקפידו לברר כמה זמן בדיוק נדרש לעבודה וכמה עובדים ישהו במתחם המשרדים שלכם. כך תוכלו לדעת מה בדיוק קורה אצלכם במשרדים בכל רגע נתון ותדעו להשיב נכון לפניות של חברת האבטחה במקרה של אזעקה שמופעלת בשעות הערב.

  עבודת ניקיון בערב

  חברות ניקיון משרדים שמכירות היטב את התחום ומעוניינות לספק ללקוחות שלהן מענה מלא מציעות אופציה של עבודת ניקיון בערב. משמעות הדבר היא שעבודת הניקיון תתבצע כאשר המשרד אינו פעיל או פעיל באופן חלקי. חברת עדיה אחזקות מאפשרת ללקוחות שלה לבחור בין ניקיון שמתבצע בשעות היום לבין ניקיון שמתבצע בשעות הערב. את עבודות הניקיון מבצעים צוותים גדולים שמורכבים מעובדים מנוסים, אמינים וחרוצים. יחד עם הצוותים פועלים גם מנהלים שנמצאים בשטח ומפקחים על העבודה. 

  יתרונות של עבודת ניקיון בערב

  האפשרות לבצע את עבודת הניקיון בשעות הערב מונעת הפרעה לשגרת העבודה. צוות הניקיון מבצע את עבודתו בזמן בו עמדות העבודה ריקות, חדר הישיבות אינו פעיל והמטבח פנוי לחלוטין. אתם תגיעו למחרת אל המשרד ותמצאו אותו מסודר ונקי. יהיה לכם ולעובדים נעים להגיע אל משרד נקי ומטופח. תיאום עבודת ניקיון בערב מאפשר ביצוע עבודות ניקיון מכל הסוגים. אם במהלך שעות היום הגישה של צוות הניקיון אל עמדות העבודה וחדר הישיבות מוגבלת, בשעות הערב איש אינו מפריע לעובדי הניקיון לבצע עבודה יסודית. 

  תיאום עבודת ניקיון בערב חוסך לכם את הרעש של מכונות השאיבה והשטיפה. שאיבת אבק מהשטיחים במהלך שעות העבודה משבשת שיחות טלפון ומקשה על הריכוז. כדאי לתאם עבודות ניקיון רועשות לשעות הערב או ימים בהם המשרד אינו פעיל. 

  ניקיון משרדים בערב – רמה אחת מעל כולם

  הלקוחות של חברת עדיה אחזקות נהנים משירות מקצועי, אדיב, מהיר ויעיל. עבודות הניקיון מתבצעות בכל שעה תחת פיקוח קפדני. יש לחברה ניסיון רב בניקוי משרדים בכל שעות היממה. הצוות מבצע עבודות ניקיון בעבור משרדים חדשים שזה עתה הוקמו או הועברו, מלווה חברות הייטק בעבודה מסביב לשעון ומתחייב לעבודת ניקיון מוקפדת במשרדי יוקרה. 

  מתי כדאי להזמין שירותי ניקיון במהלך היום?

  משרדים פעילים עם עשרות או מאות עובדים זקוקים לשירותי ניקיון בתדירות גבוהה. אם העובדים מפנים אליכם תלונות על מטבח מלוכלך או חדרי שירותים שלא נעים להיכנס אליהם – יש לכם בעיה שדורשת טיפול. עליכם לעודד את העובדים לשמור על סביבת עבודה נקייה ובו זמנית גם לתכנן מחדש את מועדי הגעת צוות הניקיון.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   בין לקוחותינו

   שאלות ותשובות

   היכן אתם נותנים שירות?

   החברה פועלת בכל אזור המרכז, מנתניה ועד רחובות, באזור השפלה, השרון וכן גם בירושלים.

   אילו שירותים אתם נותנים?

   אנו מעניקים שירותי ניקיון שוטף, הכוללים איש או אשת ניקיון צמודה אשר יבצעו שטיפת רצפה, כלים, טאטוא, ניקוי וחיטוי חדרי שירותים, החלפת פחי אשפה, ניקיון חלונות ושולחנות.

   חברת עדיה מספקת שרותי גיוס עובדים למגוון שירותים במשק.

   עם איזה עסקים אתם עובדים?

   אנו עובדים עם עסקים גדולים וקטנים כאחד, חברות גדולות ומשרדים קטנים, מפעלים, חדרי כושר, מרפאות פרטיות, וכן גם בנייני מגורים.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל