ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


  ניקיון משרדים בפתח תקווה

  חברה לניקיון משרדים בפתח תקווה

  אם חשוב לכם לספק לעובדים שלכם את סביבת העבודה הנעימה, הנוחה והבריאה ביותר – אתם מתבקשים להשקיע בניקיון המשרד. רגע לפני שאתם ממהרים לשכור עובדי ניקיון משלכם במשרה מלאה, חייגו אל חברת עדיה אחזקות ותקבלו הצעה משתלמת במיוחד. עובדים שמגיעים בכל בוקר אל מקום עבודה נקי ומסודר פותחים את היום באווירה נעימה, שומרים על מצב רוח טוב ונותנים תפוקת עבודה טובה יותר. חברת עדיה אחזקותודעת לתת מענה מדויק למשרדים במחירים אטרקטיביים כך שאתם מרוויחים בגדול. 

  איך אפשר להבטיח ניקיון יסודי למשרד בפתח תקווה?

  כעת כאשר אנו מודעים להשפעה של רמת הניקיון במשרד על תפוקת העבודה, האווירה והתדמית, לא נרשה לעצמנו להתפשר על פחות מחברת ניקיון משרדים בפתח תקווה שנחשבת למובילה בתחומה. עלינו לבחור חברת ניקיון משרדים שמתחייבת לרצפה מבריקה, עמדות עבודה נקיות, חדרי שירותים שנעים להיכנס אליהם, מטבח מצוחצח וחדר מדרגות ריק מלכלוך. 

  אלו חומרי ניקוי נחשבים לטובים ביותר?

  בכדי להסיר לכלוך בצורה יעילה ללא פגיעה באריחי הריצוף או במשטחים, יש לבחור נכון את תכשירי הניקוי. חומרי הלבנה אינם מתאימים לכל משטח וכך גם תכשירים שמיועדים להסרת שומנים או אבנית. חברת ניקיון מקצועית תדע לבחור נכון את חומרי הניקוי ותקפיד להשתמש רק בחומרים שיש להם תו תקן. אתם מצדכם מתבקשים רק לדאוג להחזיק במשרד במיקום נגיש תרסיס ניקוי בסיסי ונייר ניגוב (מיועדים לשימוש שגרתי של עובדי המשרד). 

  איזו חברת ניקיון משרדים בפתח תקווה מתאימה לנו?

  לפני שאתם מתחילים לחפש חברת ניקיון משרדים בפתח תקווה או בכל אזור אחר בארץ עליכם לבחון את המתחם ולהגדיר את צרכי הניקיון שלכם. אם מדובר במשרד קטן הצרכים שלכם יהיו שונים מאלו של משרדים גדולים. כאשר מדובר במשרד גדול עם מאות עובדים חשוב למקד מראש את החיפוש בחברות ניקיון שמסוגלות לתת מענה יומיומי למתחמי משרדים גדולים. במידה ואתם זקוקים לשאיבת אבק משטיחים או ניקוי חלונות, יש לוודא מראש שחברת הניקיון מסוגלת לעשות זאת. אם תדעו מראש מה בדיוק אתם מעוניינים לקבל מחברת הניקיון שלכם תצליחו למצוא במהרה חברה מתאימה. 

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   בין לקוחותינו

   שאלות ותשובות

   היכן אתם נותנים שירות?

   החברה פועלת בכל אזור המרכז, מנתניה ועד רחובות, באזור השפלה, השרון וכן גם בירושלים.

   אילו שירותים אתם נותנים?

   אנו מעניקים שירותי ניקיון שוטף, הכוללים איש או אשת ניקיון צמודה אשר יבצעו שטיפת רצפה, כלים, טאטוא, ניקוי וחיטוי חדרי שירותים, החלפת פחי אשפה, ניקיון חלונות ושולחנות.

   חברת עדיה מספקת שרותי גיוס עובדים למגוון שירותים במשק.

   עם איזה עסקים אתם עובדים?

   אנו עובדים עם עסקים גדולים וקטנים כאחד, חברות גדולות ומשרדים קטנים, מפעלים, חדרי כושר, מרפאות פרטיות, וכן גם בנייני מגורים.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
   ×

   שיחת ווטסאפ