ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


  ניקיון משרדים בראשון לציון

  שירותי ניקיון משרדים בראשון לציון

  עשו לעצמכם כלל זהב להזמין רק חברות ניקיון מקצועיות, אמינות ומנוסות. אנו מזמינים אתכם לקבל שירותי ניקיון מחברת עדיה אחזקות. החברה ידועה כבעלת ניסיון בתחום, אמינה ודייקנית. צוות העובדים לומד במהרה להכיר את סגנון העבודה שלכם ומצליח להתאים את השירות למאפיינים האישיים שלכם. הצוות יידע היכן לשים דגש בניקיון של המשרד שלכם, באלו שעות כדאי להגיע ואלו תכשירי ניקוי דרושים. אם גם אתם רוצים להיות מרוצים מחברת הניקיון שלכם – חייגו עכשיו לקבלת פרטים נוספים. 

  חברת ניקיון משרדים בראשלצ

  1. ריקון פחים
  2. סידור עמדות עבודה
  3. שטיפת הרצפה
  4. ניקוי חדרי שירותים
  5. ניקוי מטבחון

  בכדי לשמור על הבריאות שלכם ושל העובדים נמליץ גם על חיטוי יומיומי של ידיות הדלתות, מתגי התאורה ושאר אזורים בהם רבים מהעובדים נוהגים לגעת בידיהם מספר פעמים ביום. המשרד הוא המקום בו אתם מבלים שעות ארוכות בכל יום. האווירה תהיה נעימה יותר במשרד נקי ומסודר. מחקרים גילו שיש לסביבת העבודה השפעה מכרעת על תפוקת העבודה. במשרדים נקיים נפגוש יותר עובדים מרוצים ותפוקת העבודה תהיה גבוהה יותר. 

  אלו חברות ניקיון משרדים בראשון לציון מומלצות?

  חיפוש מהיר אחר חברת ניקיון משרדים בראשון לציון יציג בפניכם אפשרויות רבות, איך בוחרים נכון בחברה אמינה ומקצועית? בחירה נכונה תתבסס על המלצות, סקירת רזומה מקצועי, התרשמות אישית, מחירים, התאמה לצרכים ולציפיות שלכם, מחירים הוגנים. 

  כל חברת ניקיון משרדים בראשון לציון שמכבדת את עצמה תציג בגאווה המלצות של לקוחות קודמים. נצלו את המידע שברשתות החברתיות בכדי לבחון את הרקע המקצועי של החברה, את נהלי העבודה, את רמת השירות ואת הקוד האתי. תאמו שיחת היכרות בכדי להתרשם מהחברה ולבצע תיאום ציפיות. הקשיבו לאינטואיציה שלכם ותנו עדיפות לחברות שקובעות מחירים הוגנים. נצלו את פגישת ההיכרות לקבלת מענה לכל השאלות. 

  על מה אסור לוותר?

  סיכום בכתב של הדברים מעיד על רצינות של שני הצדדים. חברות ניקיון מקצועיות לא חוששות לחתום על הסכם עבודה, לציין מחירים בכתב ולקבוע זמנים מראש. חברת ניקיון כזו אתם רוצים וצריכים. 

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   בין לקוחותינו

   שאלות ותשובות

   היכן אתם נותנים שירות?

   החברה פועלת בכל אזור המרכז, מנתניה ועד רחובות, באזור השפלה, השרון וכן גם בירושלים.

   אילו שירותים אתם נותנים?

   אנו מעניקים שירותי ניקיון שוטף, הכוללים איש או אשת ניקיון צמודה אשר יבצעו שטיפת רצפה, כלים, טאטוא, ניקוי וחיטוי חדרי שירותים, החלפת פחי אשפה, ניקיון חלונות ושולחנות.

   חברת עדיה מספקת שרותי גיוס עובדים למגוון שירותים במשק.

   עם איזה עסקים אתם עובדים?

   אנו עובדים עם עסקים גדולים וקטנים כאחד, חברות גדולות ומשרדים קטנים, מפעלים, חדרי כושר, מרפאות פרטיות, וכן גם בנייני מגורים.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
   ×

   שיחת ווטסאפ