ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ניקיון משרדים ברמת גן

  חברה לניקיון משרדים ברמת גן

  החלטות חשובות כמו בחירת חברת ניקיון משרדים ברמת גן נקבל לאחר חשיבה מעמיקה, בחינת המלצות והבטחת התאמה מלאה בין שירותי החברה לבין צרכי הניקיון של המשרד. המומחיות של חברת עדיה אחזקות היא היכולת להתאים את עצמה לכל לקוח. צוותי הניקיון לומדים במהרה להכיר את צרכי הניקיון שלכם ואת נקודות התורפה בהן מצטבר לכלוך רב. עם צוות הניקיון של עדיה אחזקות המשרד שלכם יהיה נקי, מסודר, ריחני ונעים לעבודה. 

  המטבחון במשרד מלוכלך כל הזמן – מה עושים?

  אם המטבח אצלכם במשרד מלוכלך העובדים לא ייהנו להשתמש בו. מהר מאוד העובדים יפסיקו להשתמש במטבח וייצאו לאכול אל ארוחת הצהריים במסעדות באזור. בעבורכם כמנהלים מדובר בצעד שלילי היות ואתם צפויים להתמודד עם איחורים בחזרה מהפסקת הצהריים ועם עובדים לא מרוצים. האחריות לשמור על סביבת עבודה נקייה חלה על ההנהלה. המנהלים אחראים לשכור חברת ניקיון משרדים ברמת גן ובו זמנית גם להקנות לעובדים את ההרגל לנקות אחריהם. 

  באיזו תדירות יש להזמין ניקיון משרדים ברמת גן?

  אם יותר מ-10 עובדים משתמשים במטבח בכל יום עליכם לתאם ניקוי יומיומי. עבודת ניקיון במטבחון משרדי כוללת ריקון של פחים, שטיפת כלים, חיטוי הכיור, שטיפת הרצפה, ניקוי של שולחנות האוכל, ניקוי עמדת קפה. אחת לשבועיים כדאי לתאם ניקוי יסודי יותר שכולל גם את המקרר, המיקרוגל ושאר הציוד במטבח. אם אין לכם אפשרות להזמין חברת ניקיון בכל יום, עליכם לדאוג בעצמכם לריקון של הפחים, שטיפת כלים וניקוי של מכונת הקפה ושולחנות האוכל. אם לא תעשו זאת אתם צפויים לפתוח את היום הבא במטבח מצחין. 

  מה חשוב לשאול כל חברת ניקיון משרדים ברמת גן?

  רגע לפני שאתם ממהרים לבחור בחברת הניקיון הזולה ביותר, היקרה ביותר או זו שיש לה הכי הרבה המלצות, תשאלו את כל השאלות הבאות:

  1. מה כלול במחיר והאם המחיר סופי?
  2. האם צוות הניקיון קבוע?
  3. אלו תוספות אפשר לקבל ומהן העלויות?
  4. כיצד מתבצע התשלום?
  5. אל מי תוכלו לפנות במקרה של חוסר שביעות רצון?
  6. האם שעת הגעת הצוות תהיה קבועה?

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   בין לקוחותינו

   שאלות ותשובות

   היכן אתם נותנים שירות?

   החברה פועלת בכל אזור המרכז, מנתניה ועד רחובות, באזור השפלה, השרון וכן גם בירושלים.

   אילו שירותים אתם נותנים?

   אנו מעניקים שירותי ניקיון שוטף, הכוללים איש או אשת ניקיון צמודה אשר יבצעו שטיפת רצפה, כלים, טאטוא, ניקוי וחיטוי חדרי שירותים, החלפת פחי אשפה, ניקיון חלונות ושולחנות.

   חברת עדיה מספקת שרותי גיוס עובדים למגוון שירותים במשק.

   עם איזה עסקים אתם עובדים?

   אנו עובדים עם עסקים גדולים וקטנים כאחד, חברות גדולות ומשרדים קטנים, מפעלים, חדרי כושר, מרפאות פרטיות, וכן גם בנייני מגורים.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל