ניקיון משרדים בהרצליה

מומחים בניקיון משרדים בהרצליה

מקימים משרד חדש או שאתם מעוניינים להחליף את חברת הניקיון הנוכחית שלכם? עדיה אחזקות גאה להציע שירות ניקיון משרדים בהרצליה. שירותי החברה מוכיחים שיש חברות ניקיון אמינות, מקצועיות ויעילות. אפשר לקבל מענה מלא לכל צורכי הניקיון במשרד במחירים הוגנים, בשעות שנוחות לכם וללא המתנה ממושכת. הלקוחות של חברת עדיה אחזקות יודעים שיש להם על מי לסמוך. עבודות הניקיון מתבצעות במתחמי משרדים בכל רחבי העיר בשעות היום והערב. סביר להניח שגם עכשיו מספר צוותים מבצעים עבודות ניקיון במתחמי המשרדים החדשים של הרצליה.

איך בוחרים נכון אנשי מקצוע לניקיון משרדים בהרצליה?

כל חברת ניקיון בה תבחרו תבטיח לכם משרד נקי. ההבדל בין החברות המובילות בעיר לבין החברות החובבניות בא לידי ביטוי בתוצאות. תהיו אתם חכמים יותר ואל תמהרו לבחור בהצעה הזולה ביותר אלא בחברת ניקיון שמציגה המלצות. על חברת הניקיון לספק מענה מלא במחיר הוגן.

מה מאפיין ניקיון משרדים בהרצליה?

 1. צוות עובדים מקצועי, חרוץ ויעיל
 2. אמינות
 3. מתן אחריות מלאה לכל עבודה
 4. עמידה בזמנים (כולל גמישות)
 5. שירות אדיב
 6. מחירים הוגנים
 7. שימוש בחומרי ניקוי איכותיים
 8. הסכמי עבודה חתומים

על חברת הניקיון להיות קשובה לצרכים שלכם ולהיות מסוגלת לתת מענה מהיר לדרישות משתנות. כך למשל, אם אתם מארחים היום אירוע במשרד ותרצו לתאם עבודת ניקיון נוספת לשעת ערב מאוחרת – חברת ניקיון מקצועית תדע להציע פתרון מתאים. חברת ניקיון בהרצליה בוחרים בהתאם לגודל של המשרד, תדירות הניקיון, שעת העבודה המועדפת, צורך בשירותי ניקיון מיוחדים (חלונות גדולים, שטיחים מקיר לקיר), שיקולי תקציב ואינטואיציה אישית.

משרד נקי 24 שעות ביממה

הנכם מוזמנים לקבל שירות מחברת ניקיון מנוסה ומובילה. הצוות המקצועי מכיר היטב את הצרכים של עובדי המשרדים ואת האזורים בהם מצטבר לכלוך. עבודת הניקיון תכלול ניקוי יסודי של אבק, ניקוי של המקרר במטבח, הברקה של הכיור, ניקוי עמדות עבודה, ריקון פחים ועוד. אתם יכולים להיות רגועים בידיעה שתפתחו את הבוקר במשרד נקי ומסודר. הגיע הזמן שתכירו סטנדרטים חדשים של ניקיון ושירות. סביבת העבודה שלכם תהפוך נעימה יותר וכך גם האווירה.

נקיון משרדים הרצליה

נקיון משרדים בהרצליה

אנו חברת ניקיון אשר מתייחסת לשרותי הניקיון במקצועיות ואחריות ברמה גבוהה.

ההתמחות שלנו ממוקדת לניקיון משרדים ברחבי הארץ.

ניקיון משרדים הרצליה

אחד האזורים שיש לנו בו פריסה גדולה הוא בהרצליה.

אנו מעסיקים צוות גדול ומנוסה אשר ממונה על ניקיון משרדים בהרצליה. הצוותים שלנו מגיעים בכל יום למשרדים בהרצליה ומנקים ביסודי ובמקצועיות את המשרדים. אנו מפקחים על טיב העבודה מקרוב ודואגים לספק כלים וחומרי ניקוי לפי הצורך במיידי. כמו כן אנו דואגים להסעות עובדים ומחליפים לפי הצורך.

העובדים שלנו עוברים הדרכה לפני עבודתם בכל הקשור לסדר הניקיון, באיזה חומרים וכלים להשתמש לכל אזור במשרד ואיך לסיים ניקיון באופן שתגיעו בבקר ותוכלו מיידית להתחיל את יום עבודתכם במשרד ריחני ומצוחצח.

יתרונות משרד נקי

 • משרד נקי תורם רבות לכל משרד הנדרש לייצר עבודה פורייה יום יום.
 • הניקיון הנעשה על ידי החברה שלנו מייצר סביבה בריאה לעובדיכם.
 • העובדים אינם צריכים להתעסק במטלות ניקיון ופנויים רק לעבודתם בתחום בו הם עוסקים.
 • את פני הלקוחות והספקים המגיעים למשרדים שלכם מקבל משרד מבריק וריחני המרשים את השוהים בו ומעלה את רמת החברה שלכם.
 • המקומות הרגישים במשרדים כמו חדרי השרותים והמטבח יהיו מטוהרים, נעימים ונוחים לשימוש.
 • הכניסה, הרצפה, החלונות והדלתות, שולחנות וכיסאות העבודה, הפחים וכל הציוד המשרדי יהיו בכל בקר מבריקים ומוכנים ליום עבודה נוסף.
 • סביבה ריחנית ונקיה מוסיפה למוטיבציה לעבודה.
 • עובדי ומנהלי המשרדים אינם צריכים להתעסק עם עבודות וציוד הניקיון, הכל עובד לאחריות החברה שלנו ואתם פנויים לעבודות המשרד.
 • העדרות עובד/ת ניקיון היא על אחריותינו ואנו נדאג להחלפה מיידית.
 • שעות הניקיון היא לפי החלטתכם ונוחיותכם.
 • חברת ניקיון רצינית כמו שלנו מספקת שרות משביע רצון, הוגן ומקצועי לאורך שנים.

ניקיון משרדים בהרצליה דורש מקצועיות רבה ואחריות על שרותי הניקיון שלנו לאורך שנים עקב העובדה שזו סביבה עם משרדים רבים. באחריותינו לנקות משרדים רבים בהרצליה ואנו עובדים איתם כבר שנים רבות. משרדים אלה יכולים להעיד על שביעות רצונם והשקט הנפשי הקיים אצלם בכל הקשור לניקיון ומראה המשרדים.

ניקיון משרד הרצליה

ניקיון משרדים בהרצליה פיתוח

חברת הניקיון בבעלותינו

אנו חברה המספקת שירותי ניקיון משרדים בהרצליה פיתוח. שמנו לנו למטרה לעסוק בתחום זה במלוא הרצינות והמקצועיות בכדי ליצור סביבת עבודה וארוח מרשימים לכל מי שנכנס או עובד במשרדיכם.

ניקיון מקצועי ע"י המומחים שלנו

אנו מקפידים על יצירת סביבת עבודה נקייה ומבהיקה והסיבות לכך רבות:

 • אנו מרגישים מאד נוח ונעים בסביבה ריחנית ומבריקה.
 • מקומות נקיים וריחניים יגרמו לנו לשאוף להגיע שוב ויהיו לנו נעימים בימי עבודה ארוכים ומייגעים.
 • אנו מבינים את החשיבות בשמירה על היגיינה בכדי לשמור על בריאותנו.
 • מקומות שמבריקים ומריחים טוב משאירים עלינו רושם מאד טוב.
 • אנו חשים גועל ורתיעה ממזיקים למינהם.
 • הרבה יותר נוח ורגוע לנו להשתמש במתקנים מבריקים ונקיים כמו חדרי שרותים, מטבח, שולחנות עבודה.
 • נמנע מלעשות עסקים במשרדים מלוכלכים ולא מטופלים כראוי אשר מריחים לא טוב.
 • משרדים נקיים משדרים השקעה בסדר ואירגון, מעידים על רצינות העובדים ועל ניהול מושקע של המשרדים.
 • סביבה נקייה ומבריקה מייצרת מוטיבציה לכל העובדים. צוות המשרד שמקבל בבקר יום העבודה משרד מצוחצח וריחני מרגישים שדואגים לטובתם וכך גם עולים החשק והמוטיבציה לעבוד.

אנו ממלאים בעבודות הניקיון שלנו את כל המטרות האלה. אנו כחברת ניקיון משרדים בהרצליה פיתוח, מקפידים על עבודת ניקיון מקצועית לאורך שנים לפי ימים ושעות שנקבע מראש.

מרגע שנקבע ביננו הסכם עבור שרותי ניקיון, אנו שמים לנו למטרה להתקשרות לזמן ארוך ומקפידים לשמור על אמינות ושביעות רצון מולכם.

אנו מעסיקים כח אדם מיומן, מקצועי ואחראי, מקפידים על חומרי ניקוי ידידותיים לסביבה ובודקים הגעה למשרדיכם. כמו כן נדאג להסעות ומחליפים לפי הצורך.

אנו מומחים בחומרי הניקיון ומייחסים הרבה חשיבות ותשומת לב מקצועית להרכבם ותפקידם.

יעודה של חברת ניקיון משרדים בהרצליה פיתוח

כחברת ניקיון משרדים בהרצליה פיתוח בין שאר האזורים, אנו ממקדים צוות העובד  באזור הרצליה פיתוח ולכן ניתן מענה מיידי לכל העדרות או חוסרים על ידי צוות הפיקוח שלנו.

אנו מקפידים לבקר במשרדיכם בשעות הניקיון כדי לוודא שהעבודה נעשית לפי הדרישות שלנו ויש במקביל שמירה קפדנית על המשרדים שלכם.

אנו מוודאים שכל המשרד ינוקה לפי הצורך ותקבלו את המשרד במצב של עבודה. המטבח יהיה מצוחצח, הכיסאות במקומם, בפחים יהיו שקיות וכל סביבת העבודה המשרדית מוכנה ליום עבודה חדש.

שירות ע"י המומחים

אנו כמנהלים של חברת שירותי ניקיון משרדים בהרצליה פיתוח וכל שאר האזורים, מקפידים על שמירת מוניטין ארוך שנים באדיקות רבה ובחריצות.

אחזקת בניין בהרצליה

פרויקטים למגורים ובניינים רבים נבנים באופן תדיר. כחלק מהבנייה, מוצעים לקהל הרחב פרויקטים יוקרתיים, המספקים איכות בנייה ועיצוב ברמה גבוהה מאוד לצד המיקום ושירותים נוספים. לכן, בניינים רבים עושים שימוש בחברות ניקיון שמטרתן לדאוג לכלל התחזוקה והניקיון השוטף של הבניין כך שהדיירים יוכלו להנות מבניין נקי ותקין. חברת ניקיון בהרצליה מציעה איש ניקיון קבוע אשר מספר שירותי ניקיון שוטפים כמו טאטוא ושטיפה, שאיבה, ניקוי חלונות ועוד. עדיה אחזקות היא בחרה המספקת שירותי ניקיון למגוון בניינים ותחומים. החברה מספקת שירות איכותי, אמין, מקצועי וזמין תוך שמירה על יחס אישי עם הלקוחות.

היגיינה במשרד

חברת ניקיון בהרצליה תדאג לכל מערך הניקיון של המשרד. שמירה על ההיגיינה במשרד חשובה מאוד שכן מלבד שמירה על תנאים נוחים ונעימים היא שומרת על בריאותם של העובדים. סביבה לא נקייה מייצרת חיידקים, וירוסים ועשויה גם למשוך אליה מקקים או חיות אחרות שאינן רצויות. חברת ניקיון בהרצליה תסייע לכם לשמור על ניקיון המשרד- המסדרון, המטבחון והשירותים ובכך לשמור על בריאות העובדים, למנוע החסרת ימי עבודה ואף תביעות עתידיות בגין מחלות או מצבים בריאותיים.

גמישות וזמינות

עולם התעסוקה של היום הוא עולם מהיר, עמוס ומאתגר. עובדים רבים נדרשים לריכוז ולהפרעות מינימליות על מנת לתפקד בצורה אידיאלית. לכן, משרדים רבים בוחרים בחברות ניקיון מקצועיות שישמרו על סביבה נקייה עבור העובדים. חבת ניקון בהרצליה שולחת איש ניקיון מטעמה המשויך באופן קבוע אל אותו משרד או ארגון והוא מבקר באופן יומיומי בארגון. מסיבה זו, חשוב לבחור בחברת ניקיון אשר נותנת שירות אישי ומעסיקה עובדי ניקיון מנוסים ומקצועיים.  כל משרד או חברה מתנהלת בזמנים אחרים ובצורות עבודה שונות ולכן גם חשוב לוודא כי חברת הניקיון בעלת גמישות בזמנים שכן לעיתים יש צורך בניקיון לאחר שעות העבודה על מנת לא להפריע לעובדים או ניקיון בוקר מוקדם בטרם הם מגיעים.

עדיה אחזקות היא חברה לשירותי ניקיון למגוון תחומים, משרדים, עסקם קטנים וגדולים וגם אחזקה וניקיון בנייני מגורים. החברה מספקת יחס אישי עבור לקוחותיה, גמישות, ניסיון וזמינות.

חברת ניקיון הרצליה

חברתנו הינה בנוסף לעוד אזורים בארץ גם פועלים כ חברת ניקיון הרצליה. אנו מגיעים למשרדים במרכז ודואגים לאנשי ניקיון מהשורה הראשונה עם חומרי ניקיון איכותיים וידידותיים לסביבה.

בהיותנו חברת ניקיון הרצליה, אנו מעסיקים צוותים העובדים מהאזור הקרוב, גם פקחים וגם עובדי ניקיון. צוותי הפיקוח של חברת ניקיון הרצליה עוברים בין המשרדים לוודא ביצועים ושביעות רצון מניקיון המשרדים.

יתרונות חברת ניקיון הרצליה

 • בהיותנו חברת ניקיון הרצליה, אנו דואגים שהצוותים והמפקחים שלנו יתגוררו בקרבת המשרדים.
 • זמן ההגעה של עובדי הניקיון קצר ולכן אין כמעט איחורים וחיסורים.
 • צוותי הרצליה מוודאים הגעת הצוותים.
 • הענות לקריאה בזמן קצר.
 • ניתנות הסעות לעובדים לפי צורך ודרישה.
 • פיקוח אזורי דואג לאספקה מידית של חומרי ניקיון וכלים החסרים במלאי.
 • פיקוח צוותי הרצליה על תוצאות ניקיון משביעות רצון.
 • וידוא שהמשרדים מבריקים וריחניים אחרי ניקיון יסודי.

עבודתנו כ חברת ניקיון הרצליה נעשית בדאגה כנה לרווחת עובדינו. עובדים מיומנים המרוצים ממקום עבודתם יעבדו בחשק ומסירות. שיטות וחומרי הניקוי שלנו הינם בעלי תווי תקן כדי לשמור על  בריאותם ובטיחותם של עובדינו ועובדי המשרדים.

הגעה למשרדים הן של העובדים והן של הלקוחות, אחרי הנקיון והברקה שלנו, הינה חוויה נעימה המייצרת מוטיבציה להגעות נוספות.

מרגע כניסת עובדי הניקיון שלנו לניקיון משרדיכם יש להם את ההכשרה והידע לנקות ולסדר לפי סדר נכון ולהתאים חומרי ניקיון לכל אזור. סדר הניקיון נלמד על ידי צוותים מקצועיים שלנו כדי למנוע תקלות באזורים הנדרשים ניקיון ושימוש בחומרים אשר אינם מזיקים למקום העובר ניקוי.

אנו יוצרים סביבה נעימה, נקייה, מפנקת וריחנית במשרדים.

לקוחותיכם ירגישו מיידית  שמשרדכם משקיע בסביבה נעימה ויסיקו מכך על רצינות ואכפתיות המשרד מעובדיו ולקוחותיו.

חברת ניקיון הרצליה, חברתנו, שומרת על רמת הניקיון לאורך כל זמן עבודתה ותדאג שתגיעו כל בקר למשרד נקי ונעים לעבודה. נדאג לפחי אשפה נקיים, שולחנות מסודרים ללא אבק, חדרי שירותים מצוחצחים וריחניים ומטבחון מבריק עם מתקנים וכלים המחכים לשימוש ביום עבודה חדש.

איכות ורמת הניקיון הם צורך חשוב מאד לשמירה על בריאותם של עובדי המשרד ולקוחותיהם. הניקיון מונע פלישה של מזיקים כנמלים, תיקנים ואפילו עכברים וחולדות.

מנהלים, עובדים, לקוחות וספקים לא ישמחו לפגוש מזיקים אשר יגרמו לנזק תברואתי ותדמיתי של המשרד.

המומחים שלנו ישמחו לעזור

אנו מבטיחים שחברתנו פועלת במלוא האחריות והרצינות לניקיון משרדיכם, לרווחת עובדינו מעבר לדרישות החוק ולתדמיתכם כמשרד מצוחצח, ריחני ונעים לעבודה ולעסקים.

סיכום

חברת ניקיון למשרדים שלנו היא חברה רצינית בעלת מוניטין ארוך שנים אשר נשמר באדיקות על ידי העסקת עובדים היודעים את המלאכה ומגיעים בכל יום לעבודתם בשעה היעודה ועושים את עבודתם על הצד הטוב ביותר. יש לנו פריסה רחבה על ניקיון משרדים בהרצליה.

ניקיון משרדים בהרצליה
השאירו פרטים:
[leadercf7 campid="8490"]

עוד בנושא

ניקוי חלונות

חלונות נקיים הם אחד מאותם הדברים הקטנים שמשפרים משמעותית את המראה והאווירה בבית או במשרד. חלונות נקיים משדרים ניקיון, סדר והקפדה על פרטים קטנים שמשפיעים

קרא עוד »
ניקיון משרדים בגבעתיים

נקיון משרדים בגבעתיים הוא חלק בלתי נפרד מתחום התחזוקה והשירותים לעסקים באזור. עם התפשטות העסקים בגבעתיים והצורך בתחזוקה יומית ומקצועית של המשרדים, חשיבותו של ניקיון

קרא עוד »
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

[leadercf7 campid="8490"]