ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר


  סביבת עבודה נקייה

  סביבה נקייה ומסודרת משרה אווירה טובה ונעימה ומשפיעה על הנוחות של האדם בתוך אותה סביבה. יותר מכך, מעסיקים רבים מבינים כי סביבת עבודה נעימה ונקייה מעלה את הפרודוקטיביות של העובדים ויכולה להשפיע על תפוקות העבודה, שכן הם מרגישים בנוח בסביבת העבודה. אם אתם מנהלי משרד, בעלי עסקים או מנהלי חברה- חשוב שתקפידו על ניקיון המשרד. חברת ניקיון משרדים בפתח תקווה תדאג לשמור על המשרד שלכם נקי כך שהעובדים שלכם יוכלו להתרכז בעבודתם ולהנות מסביבה נקייה במהלך שעות העבודה הרבות.

  עדיה אחזקות היא חברה לשירותי ניקיון שוטף במרכז הארץ ובירושלים, המעניקה מגוון רחב של שירותים כמו אחזקה שוטפת, טאטוא ושטיפה ומים, ניקוי מטבחונים, ניקוי חדרי שירותים ועוד. החברה מספקת יחס אישי ללקוח תוך שמירה על תקשורת שוטפת עם ההנהלה.

  חברת ניקיון משרדים – למען הרושם הראשוני

  ישנם בתי עסק שכחלק משירותיהם מקבלים לקוחות אל משרדיהם. בתי עסק אלו רוצים לשמור על נראות המשרד שכן היא מהווה חלק מהרושם של הלקוחות מהמשרד. אזור נקי ומסודר ישפיע על התחושות והתפיסה של הלקוחות על המקום ועל השירות המוצע בו. חברת ניקיון משרדים בפתח תקווה תדאג לכך שהמשרד יהיה נקי בכל עת ותדאג לניקיון אזורים שונים בהתאם לדרישות הלקוח. חברת ניקיון משרדים בפתח תקווה יכולה להתאים למשרדים הממוקמים באזור המרכז.

  יתרונות חברת ניקיון משרדים

  חברת ניקיון משרדים בפתח תקווה מספקת יתרונות רבים עבור בעלי המשרדים. קודם כל, חברת ניקיון משרדים בפתח תקווה מספקת שירותי ניקיון לאורך כל היום תוך גמישות בשעות העבודה ובהתאם לצורך וכך ניתן לשמור על המשרד נקי באופן תמידי. בנוסף, העסקה של מספר רחב של מנקות ומנקים, מאפשרת החלפה של המנקה הקבועה במידה והיא חולה או לא יכולה להגיע מסיבות אחרות. גם המגוון הרחב של שירותי הניקיון מהווים יתרונות ברורים. חברת הניקיון משאירה את השירותים נקיים, המסדרונות וגם חדרי העובדים וסביבתם ודואגת באופן תמידי לסביבה נקייה ונעימה.

  עדיה אחזקות היא חברה המספקת שירותי ניקיון לתחזוקה שוטפת של עסקים במגוון גדלים. השירות שמספקת החברה נעשה מתוך הרצון לתת שירות איכותי, טוב ומקצועי ומעניקה יחס אישי ללקוחותיה.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   בין לקוחותינו

   שאלות ותשובות

   היכן אתם נותנים שירות?

   החברה פועלת בכל אזור המרכז, מנתניה ועד רחובות, באזור השפלה, השרון וכן גם בירושלים.

   אילו שירותים אתם נותנים?

   אנו מעניקים שירותי ניקיון שוטף, הכוללים איש או אשת ניקיון צמודה אשר יבצעו שטיפת רצפה, כלים, טאטוא, ניקוי וחיטוי חדרי שירותים, החלפת פחי אשפה, ניקיון חלונות ושולחנות.

   חברת עדיה מספקת שרותי גיוס עובדים למגוון שירותים במשק.

   עם איזה עסקים אתם עובדים?

   אנו עובדים עם עסקים גדולים וקטנים כאחד, חברות גדולות ומשרדים קטנים, מפעלים, חדרי כושר, מרפאות פרטיות, וכן גם בנייני מגורים.

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
   ×

   שיחת ווטסאפ