חברת ניקיון לעסקים

ניקיון לעסקים

מחפשים חברת ניקיון למשרד הייטק חדש? הגיע הזמן להחליף את חברת הניקיון הנוכחית שלכם? אנחנו בחברת עדיה אחזות גאים להציע שירותי ניקיון לעסקים ברמה אחת מעל כולם. צוות העובדים נבחר בקפידה תוך הקפדה על יחסי אנוש טובים, מקצועיות, חריצות, אמינות ועמידה בזמנים. חברת עדיה אחזקות ידועה כחברת ניקיון שאפשר לסמוך עליה. עבודות הניקיון מתבצעות בזמן והתוצאות מדברות בעד עצמן.

איך חברת ניקיון לעסקים מגדילה את הרווחים שלכם?

משרד נקי משרה אווירה נעימה כך שהעובדים מרגישים בנוח ונהנים להגיע לעבודה. מחקרים גילו קשר ישיר בין סביבת עבודה נעימה לבין תפוקת העבודה. תשמחו לשמוע שבמשרד נקי ומסודר תפוקת העבודה צפויה לעלות. ההשקעה בניקיון תבוא לידי ביטוי בהעלאת תפוקת העבודה. חברת ניקיון לעסקים שמכירה היטב את הסביבה המשרדית תדע איך לייצור אצלכם אווירה נעימה, להותיר את המשרד מרשים ובעיקר, לבצע את עבודתה מבלי להפריע לשגרת העבודה. 

יתרונות של עבודה עם חברת ניקיון מקצועית לעסקים

 1. עבודה מוקפדת ומפוקחת.
 2. יחס אישי ומענה מהיר לכל פנייה.
 3. מחירים הוגנים.
 4. שימוש בתכשירי ניקוי איכותיים (תו תקן).
 5. גמישות בשעות.

כעסק רציני אתם לא יכולים להקל ראש בניקיון של המשרדים. כמנהלים עליכם  להוות דוגמא אישית ולהקפיד יותר מכולם על עבודה בסביבה נקייה ומסודרת. שירותי הניקיון היומיומיים יכללו ריקון פחים, ניקוי עמדות עבודה, שטיפת הרצפה, ניקוי חדר הישיבות, ניקוי המטבחון, ניקוי חדרי השירותים. חברת הניקיון תדאג לפזר גלילי נייר טואלט בתאים, למלא את מכל הסבון, לנקות את הרצפה, לחטא את האסלות והכיורים, להבריק את המראות. 

ניקיון לעסקים

שירותי ניקיון לעסק

אם אנכם מעוניינים בנוכחות של צוות ניקיון במשרד במהלך שעות העבודה – יש לכם אפשרות לתאם ניקיון לשעת ערב. צוות הניקיון יגיע אל המשרד מחוץ לשעות הפעילות שלכם, יבצע את הניקיון ואתם תפתחו את יום המחרת במשרד נקי, ריחני ומסודר. 

שירותי ניקיון לעסקים

מחפשים חברת ניקיון למשרד הייטק חדש? הגיע הזמן להחליף את חברת הניקיון הנוכחית שלכם? אנחנו בחברת עדיה אחזקותן גאים להציע שירותי ניקיון לעסקים ברמה אחת מעל כולם. צוות העובדים נבחר בקפידה תוך הקפדה על יחסי אנוש טובים, מקצועיות, חריצות, אמינות ועמידה בזמנים. חברת עדיה אחזקות ידועה כחברת ניקיון שאפשר לסמוך עליה. עבודות הניקיון מתבצעות בזמן והתוצאות מדברות בעד עצמן. 

אלו שירותי ניקיון לעסקים מומלצים?

המשרד שלכם יהיה מבריק כאשר תדעו להתאים נכון בין שירותי הניקיון לבין המאפיינים של העסק. חבילות שירותי ניקיון לעסקים יש להתאים למספר העובדים, היקף התנועה במשרד, גודל המתחם, אופי העבודה וסגנון העיצוב. בהתאם לכך קיימים משרדים שאפשר לנקות פעם בשבוע בעוד אחרים דורשים ניקיון יסודי יומיומי. 

שירותי הניקיון הבסיסיים שנדרשים בכל עסק הם : ריקון פחי אשפה, ניקוי עמדות עבודה, ניקוי של חדר הישיבות, ניקוי המטבח ותחזוקה של חדרי השירותים. צוות הניקיון ממלא את גלילי נייר הטואלט, מנקה את האסלות, מרוקן את הפחים, מקרצף את הכיורים, מבריק את המראות, ממלא את מכלי הסבון ושוטף היטב את הרצפה. בהתאם לצורך נוסיף גם שאיבת שטיחים, ניקוי חלונות, ניקוי של המקרר במטבח, ניקוי של המחסן, פוליש לרצפה. 

חברת ניקיון עסקים

איך שומרים על שולחן עבודה מסודר?

הסוד למשרד מסודר הוא בראש ובראשונה צמצום בחפצים מיותרים. הנחו את העובדים שלכם שלא לאגור ניירת ולא להעמיס את עמדות העבודה בחפצים אישיים. על כל תכולת השולחן להיות מאוחסנת בתוך מגירות או ארון. ניירת חשופה פוגעת בביטחון המידע ויוצרת מראה מבולגן. כיום כאשר רוב העבודה מתבצעת אל מול צג מחשב הדפסת ניירת הופכת למיותרת. 

כמה כדאי לשלם בעבור שירותי ניקיון לעסקים?

המראה החיצוני של העסק משמעותי לקביעת התדמית שלו. אם חשוב לכם להשאיר רושם טוב על לקוחות, ספקים ועובדים, אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להיתפס עם משרד מלוכלך. ההשקעה בשירותי ניקיון מקצועיים מקדמת את העסק ותורמת ליצירת אווירה נעימה בעבור העובדים. עבודה מול חברת ניקיון אמינה, מובילה, וותיקה ומקצועית מבטיחה לכם מחירים הוגנים. הרכיבו יחד עם נציגי החברה חבילת שירותי ניקיון שמתאימה לכם ותשלמו רק בעבור עבודות הניקיון שאתם צריכים. 

עושים לכם סדר

חברת ניקיון באזור המרכז

חברתנו היא חברת ניקיון באזור המרכז אשר שמה לה למטרה את ניקיון המשרדים ברמה גבוהה ובמקצועיות מלומדת.

אנו מעסיקים אנשים מנוסים ומשתמשים בחומרים הטובים והבטוחים הקיימים בשוק.

אנו מעסיקים צוות ייחודי אשר עובד בפריסה בכל אתרי הניקיון במרכז.

אנו מקפידים על שביעות רצון לקוחותינו מהניקיון שאנו מבצעים.

היתרונות הרבים שלנו

 • חברת ניקיון באזור המרכז מקפידה שהעובדים מתגוררים בקרבה למשרדים.
 • ההגעה של עובדי הניקיון הינה קלה ולכן נמנעים איחורים וחיסורים.
 • לכל אזור יש את אנשי הפיקוח שלו.
 • אנו מספקים מידית את חומרי הניקיון לפי צורך.
 • באחריותנו להסיע את העובדים שלנו לפי צורך ודרישה.
 • אנו זמינים מידית לפתרון בעיות לפי דרישה.
 • הפיקוח נעשה על ידי צוות מקומי כדי לוודא תוצאות ניקיון משביעות רצון.

אנו חברת ניקיון באזור המרכז אשר מתמקדת בלהפנות לכל אזור את המשאבים שלה לייעול העבודה.

אנו דואגים לעובדינו בכל הקשור לפניות שלהם לעבודה יעילה. שיטות וחומרי הניקוי שלנו הינם מקצועיים ובטיחותיים בראש וראשונה כדי לדאוג לבריאותם ובטיחותם של עובדינו ועובדי המשרדים.

עובדי הניקיון שלנו עובדים לפי סדר מועיל ויודעים אילו חומרי ניקיון מתאימים לכל אזור. צוותי ההדרכה המקצועיים שלנו מלמדים את סדר הניקיון כדי למנוע בזבוז זמן או שכחה של אזורים הנדרשים ניקיון וכמו כן, מניעת שימוש בחומרים אשר אינם מתאימים למקום המנוקה.

הרושם המשביע רצון שקיים במשרדים אחרי הניקיון, הן של העובדים והן של הלקוחות, הינם חוויה נעימה המייצרת מוטיבציה ליום עבודה נוסף.

לקוחותיכם ייהנו להגיע למשרדיכם שבהם נראה שמשקיעים בסביבה נעימה ויסיקו מכך על רצינות ומקצועיות המשרד.

חברת ניקיון באזור המרכז שלנו תשמור על רמת הניקיון לאורך כל ההתקשרות ביננו. אנו  דואגים לכל פינה במשרדיכם. נדאג לפחי אשפה מבריקים, שולחנות נקיים ללא אבק ולכלוך, חדרי שירותים שעברו חיטוי וריחניים ומטבח מצוחצח עם מתקנים וכלים נקיים המחכים לשימוש ביום עבודה חדש.

בראש וראשונה אנו מקפידים על איכות ורמת הניקיון תוך שמירה על בריאות עובדי המשרד ולקוחותיהם. הניקיון כידוע מונע כניסה של מזיקים כתיקנים, נמלים, ואפילו עכברים וחולדות.

אנו מונעים נזק תברואתי ותדמיתי של המשרד אשר משמש לפרנסת כל עובדיו כאשר מנהלים, עובדים, לקוחות וספקים עלולים לפגוש מזיקים.

איך ניתן למצוא חברת ניקיון למשרדים?

חברתנו היא חברת ניקיון למשרדים המתמחה ומתמקצעת בתחום הניקיון במשרדים מכל הסוגים ברחבי הארץ.

אנו דואגים לכח אדם מנוסה ואחראי, מקפידים על הגעה למשרדים לפי הזמנים שנקבעו בהסכם, דואגים להסעות ומחליפים לפי הצורך.

אנו מחשיבים מאד את הקשר בין הבריאות לניקיון ולכן משתמשים בחומרי ניקיון ידידותיים לסביבה.

אנו מלומדים בחומרי ניקיון ומייחסים הרבה חשיבות ותשומת לב מקצועית להרכבם ויעילותם.

עובדי ומבקרי המשרדים שלכם ירגישו באווירה הנעימה עקב הניקיון והריח הנעים. אנו מודעים לעובדה שהרושם הראשוני של משרדיכם הוא החזק ביותר להמשך הקשר שלכם עם לקוחותיכם.

חברת ניקיון למשרדים שלנו מייחסת חשיבות גבוהה לרושם שמשאירים משרדיכם על לקוחותיכם והניקיון המקצועי מוסיף את הרושם שהמשרדים מנוהלים בצורה רצינית וחכמה.

יעודה של חברת ניקיון למשרדים

חברת ניקיון למשרדים שלנו שמה לה לדגל להשאיר כל יום משרד ריחנו ונקי באופן יסודי ומקצועי.

אנו מדריכים את העובדים שלנו בסוגי חומרי הניקוי, איזה חומר מתאים לכל מקום במשרד וחשיבות החיטוי של מקומות של מזון וחדרי שירותים.

אנו מדגישים בפני כל עובד/ת שלנו את יכולתו להרגיש אתנו בטוח ונוח וחברתנו מעניקה לכל עובד את כל התנאים להמשיך בקביעות להגיע למשרדיכם בזמן עם מוטיבציה לעבודה מסורה ומקצועית.

עובדי המשרד יוצאים נשכרים מעבודתנו בכך שהם פנויים לעסוק רק בעבודתם המקצועית ואינם נדרשים להתעסק עם בעבודות הניקיון לסוגיהן.

מיד בכניסתו ושהייתו של הצוות שלכם במשרדיכם, ילוו אותם הרגה של נוחיות ונועם עקב הניקיון שטופל בידי צוות מקצועי.

לקוחותיכם מרגישים מידית בכניסתם למשרדיכם את הניקיון של כל מתקני המשרדים וייהנו להגיע בכל פעם כדי לעשות עמכם עסקים.

כידוע סביבה נקייה וריחנית מוסיפה הרבה מוטיבציה לעבודה משותפת.

אחריות לאורך זמן

חברת ניקיון למשרדים לוקחת חלק חשוב ברושם שישאירו משרדיכם בפני השוהים והמבקרים בהם.

אנו אחראיים לניקיון כל חלק במשרדיכם ועושים זאת כדרך קבע יום יום במשרדים רבים.

שמנו לנו למטרה ללכת יחד עם משרדיכם לאורך שנים תוך נתינת שרות משביע רצון, הוגן ומקצועי.

מספר הפעמים שאותם תבקשו לקבל את שרותינו, נתון לבחירתכם.

סיכום

חברת ניקיון למשרדים שלנו היא חברה רצינית בעלת מוניטין ארוך שנים אשר נשמר על ידנו באדיקות רבה ובחריצות המהווה דוגמא לעובדינו.

חברתנו פועלת במלוא האחריות והרצינות לניקיון יסודי של משרדיכם, לרווחת עובדינו מעבר לדרישות החוק ולתדמיתכם כמשרד נקי, ריחני ונעים לעבודה ולעסקים.

אנו זמינים עבור לקוחותינו בכל זמן ולכל תקלה ונותנים מענה הוגן לכל צורך שלכם מאתנו.

חברת ניקיון לעסקים
השאירו פרטים:
[leadercf7 campid="8490"]

עוד בנושא

ניקוי חלונות

חלונות נקיים הם אחד מאותם הדברים הקטנים שמשפרים משמעותית את המראה והאווירה בבית או במשרד. חלונות נקיים משדרים ניקיון, סדר והקפדה על פרטים קטנים שמשפיעים

קרא עוד »
ניקיון משרדים בגבעתיים

נקיון משרדים בגבעתיים הוא חלק בלתי נפרד מתחום התחזוקה והשירותים לעסקים באזור. עם התפשטות העסקים בגבעתיים והצורך בתחזוקה יומית ומקצועית של המשרדים, חשיבותו של ניקיון

קרא עוד »
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

[leadercf7 campid="8490"]